Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mevki aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabilinden yanma çalışmalemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan kişiler muhtevain bir alternatif olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın temizlemek muhtevain belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en cesim duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece aldatmaışdemeviklarını tahrif etmek ve insanoğluın elan azca zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets yollamak muhtevain ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine oranlı olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine demetlı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets kullanımı muhtevain mutasavvertır. Aparey, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu prosedür, dumanün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara gereğince elan azca zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın temizlemek muhtevain belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanımı da yöresel yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanımı nedeniyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden öbür duman ürünleri kabilinden bağımlılık yapıcı olabileceği konusunda uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuştur. Bazı sıhhat örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve öbür sıhhat problemlerine ne olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri de ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara gereğince elan azca zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan kişiler muhtevain yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara gereğince elan azca zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanımı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına oranlı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine oranlı şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://hakkariotelleri.name.tr/ https://zamanyonetimi.name.tr/ https://sariyermarangoz.name.tr/ https://magazin.name.tr/ https://kisiselbakim.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye