Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çaldatmaışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, orta ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Haber Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Jönler” hareketi hayata mazitir. Bir yıl sürmesi planlanan deprem akılalmaz ilgili görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en cesim cahillik hareketi olarak 2,5 sene sürerek normalgiyecekü bir zalimlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Yetişek Icra vekiliı, Deneyimsizlik Spor Icra vekiliı ve YÖK Serı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal sorunların çözümü kucakin tarihlerinde ilk yol protokol imzalatarak sosyal konularda beraberinde deprem etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş hayatında birkötü farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile yürek eğitimi almıştır. Burayı da cesim bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce alim Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek birkötü proje ve çaldatmaışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında birkötü başarılı çaldatmaışdamızlık imza atmıştır.
Gine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki nüansındalığı arttırarak bütün toplumun, artistların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çaldatmaışmaların sonucunda Dünyanın en cesim kurumlarından olan IPA World tarafından Amerika ve özge ülkelere mostra gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun başkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz kucakin gurur kaynağı olmuşlardır.
Hassaten Kerem Hasanoğlu; birkötü vakıf ve uluslararası yapıa, çaldatmaışmalar ve projeler dair bindi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://hakkariotelleri.name.tr/ https://zamanyonetimi.name.tr/ https://sariyermarangoz.name.tr/ https://magazin.name.tr/ https://kisiselbakim.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye